bilgi@turkticaretajansi.com

TEKLİF AL
Dijital Dönüşüm Süreç Yönetimi
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Dijital Dönüşüm Süreç Yönetimi
Dijital Dönüşüm Süreç Yönetimi

Güncel teknolojik altyapı ve dijital dünyanın enstrumanları emek, zaman, kaynak ve motivasyon israfının önüne geçmenizi sağlar. Firmanızı ulusal ve uluslararası pazarlarda yine uluslararası standartlarda kalite ile temsil edebilmeniz ticari hayatınızı sürdürebilmenizin mihenk taşı haline gelmiştir. Özellikle pandemi süreci ile sağlamasını yaşadığımız çok önemli bir söz vardır ki "Kendini yenilemeyen mazide kalmaya mahkumdur!".

Pandemi sürecinde dijitalleşme sürecini tamamlamış ya da firmalarını hızla dijital dönüşüm sürecine dahil eden firmalar tüm dünyaya ispat etmiştir ki yeni dünya düzeninde başarıya giden yolda teknoloji olmazsa olmazdır. Unutmayın bu süreçte bir takım firmalar kepenk kapatırken bir kısım firma ve sektörler de online satış, lojistik, uzaktan çalışma, dijital pazarlama, e-ticaret, e-ihracat gibi alanlarda mevcut durumlarını muhafaza etmekten öteye geçerek olumlu artışlarla başarılar elde etmiştir.

 

Dijital Dönüşümün Mihenk Taşları

 • İyi bir website / e-ticaret sitesi 

TTA olarak sizin için en doğru websiteyi seçerken, önce rakip ve hedef pazar analizi yaparak karar veriyoruz. Ödeme modülü ihtiva eden bir e-ticaret websitesine mi ihtiyacınız var yoksa markanızı yurtdışında temsil etmenizi sağlayacak yabancı dilli bir kurumsal websiteye mi ihtiyacınız var?  Doğru sorular ve doğru çözümler ile Türk Ticaret Ajansı gövencesiyle bu sürecin ilk adımı olan website ihtiyacınızı alanında uzman ekiplerimizce gideriyoruz.
Aşağıdaki linke tıklayın ve ihtiyacınıza uygun websiteyi kolaylıkla satın alın. Detaylı bilgi için ekiplerimize danışın.
https://turkticaretajansi.com/urun-kategori/23/yazilimlar 

 

 • Kurumsal kimlik ve tanıtım materyalleri

Marka ve ürünlerinizi doğru ve yeterli kelimeleler ile anlatmanız ve bu stratejiyi global kalite standartları çerçevesinde görselleştirmeniz sizin en büyük yardımcınız olacaktır. İçerik ve grafik tasarım ekiplerimiz mesajınızı hedef kitle ve hedef pazara uygun bir şekilde yönetecektir.

 

 • Dijital Pazarlama
 1. Sosyal Medya Danışmanlığı   

  Sosyal Medya hesaplarınızı kuruyor, size en uygun tasarım kültürü ile içerik planlıyor ve en etkili kelimelerle mesajınızı potansiyel kitlemize iletiyoruz.

  Facebook, instagram, linkedin, youtube ve twitter başta olmak üzere ihtiyacınız olan her dijital platformda alanında eğitimli kadromuzla sizi temsil ediyoruz.

 2.  Dijital Reklam Yönetimi 
 • Google Adwords: Arama ağı reklamları
 • Display (Görüntülü) reklamlar
 • Sosyal medya reklam yönetimi
 • Influencer Marketing
 • Video Reklamlar
 • E-posta ve toplu sms reklamları
 • PPC ( Tıklama Başı Maliyet) sistemli reklamlar
 • Remarketing
 • Seo ve sem 

 Google My Business ( Google Benim işletmem) hesap optimizasyonu.

 

 

Dijital Dönüşüm süreciniz ve Dijital Pazarlama faaliyetleriniz için kobilerimizin yanındayız. Türk Ticaret Ajansı olarak her yıl onlarca küçük ve orta ölçekli kobilerimizin kalkınmalarını sağlıyoruz. 

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın